آموزش تعمیرات کولر گازی (اسپیلت)

دوره آموزش تعمیرات کولر گازی اسپیلت آموزش تعمیرات کولر گازی فنی حرفه ای از دوره های پرطرفدار آموزشگاه آموزش تعمیرات کولر گازی مهارت آموزان است. امروزه به دلیل قابلیت های فراوانی که کولرهای گازی دارند، استقبال زیادی از این وسیله شده است. آموزش تعمیرات کولر گازی کولرهای گازی و اسپلیت علاوه بر خنک کردن محیط، رطوبت هوا تعدیل کرده و همچنین با از بین آموزش تعمیرات کولر گازی رفتن باکتری ها باعث تصفیه کامل می شود. با توجه به کاربرد بالای کولر گازی در بیشتر مناطق، تقاضا آموزش تعمیرات کولر گازی برای تعمیر آن همواره وجود دارد.

آموزشگاه مهارت آموزان با بهره گیری از مجرب ترین آموزش تعمیرات کولر گازی اساتید و به کارگیری تجهیزات به روز، اقدام به برگزاری دوره تعمیرات کولرگازی کرده است. کلیه سرفصل های این دوره متناسب با نیازهای روز بازار و با آموزش تعمیرات کولر گازی هدف مهیا کردن هنرجویان برای ورود به بازارکار کولر گازی است. آموزش عیب یابی و تعمیر قطعات مکانیکی و آموزش تعمیرات کولر گازی الکترونیکی کولر گازی،آموزش عیب یابی کدهای خطا، آموزش تعمیر و تعویض قطعات کولر گازی برخی از سرفصل های آموزش تعمیرات کولر گازی کلاس تعمیر کولر گازی است. لازم به ذکر است هنرجویان پس از اتمام دوره و کسب مدرک فنی حرفه ای می توانند آموزش تعمیرات کولر گازی به سرعت وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازند.

آموزش تعمیرات کولر گازی

هزینه دوره

1100000 تومان

مدت دوره

3 هفته

زمان دوره

1و15 ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل ها دوره آموزشی تعمیرات کولر گازی

  • آشنایی با قطعات کولر آموزش تعمیرات کولر گازی گازی

  • آشنایی با ابزار و تجهیزات آموزش تعمیرات کولر گازی لازم برای تعمیرات کولر گازی

  • آشنایی با نحوۀ تست آموزش تعمیرات کولر گازی قطعات معیوب کولر گازی

  • آموزش نحوه تعویض معیوب آموزش تعمیرات کولر گازی کولر گازی

  • آشنایی با تنظیمات به وسیله کنترل تمام برندهای کولر گازی

 • آشنایی با برندهای مختلف کولر گازی

 • آشنایی با باز و بسته کردن آموزش تعمیرات کولر گازی صحیح پنل کولر گازی

 • آشنایی با مدارات الکتریکی کولر گازی

 • آشنایی با مدارات الکترونیکی کولرگازی

 • آشنایی با نحوۀ تعویض لوله مسی آموزش تعمیرات کولر گازی در کولر گازی


نمایش بیشتر

کوچک کردن

  • آشنایی با عیب یابی و تعمیر سرما آموزش تعمیرات کولر گازی ساز کولر گازی

  • آشنایی با عیب یابی و آموزش تعمیرات کولر گازی تعمیر اجزای مکانیکی کولر گازی

  • آشنایی با عیب یابی و تعمیر اجزای الکترونیکی کولر گازی

  • آشنایی با کدهای آموزش تعمیرات کولر گازی خطای کولر گازی

 • آموزش نحوه عیب یابی کدهای خطا کولر گازی

 • آشنایی با انواع موتورهای کولرهای گازی

 • آشنایی با مبردهای جدید و آموزش تعمیرات کولر گازی نحوه شارژ مبردهای جدید به سیستم

 • آشنایی با عیب یابی و تعویض برد آموزش تعمیرات کولر گازی الکترونیک

 • آشنایی با نحوه عملکرد شیر ۴ راهه در آموزش تعمیرات کولر گازی کولر و مشکلات آن


نمایش بیشتر

کوچک کردن
هزینه دوره عادی: 1600000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 1100000 تومان
مدت دوره:3 هفته

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه عملی بالایی بهره آموزش تعمیرات کولر گازی مند هستند. استاد این دوره یکی از باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن استان آموزش تعمیرات کولر گازی تهران نیستید خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت آموزش تعمیرات کولر گازی برخورد با چالش ها از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای بازار کار تدوین شده و آموزش تعمیرات کولر گازی طی دوره با تمرین و کار عملی آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای آموزش تعمیرات کولر گازی فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و گواهینامه معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها را آموزش تعمیرات کولر گازی به خوبی یاد نگرفتید نگران نباشید، می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با کلاس تعمیرات کولر گازی

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  هزینه دوره با تخفیف : 1300000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش نصب پکیج دیواری

  آموزش نصب پکیج دیواری

  هزینه دوره با تخفیف : 800000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش نصب کولر گازی

  آموزش نصب کولر گازی

  هزینه دوره با تخفیف : 800000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیر لوازم گازسوز

  آموزش تعمیر لوازم گازسوز

  هزینه دوره با تخفیف : 2800000

  مدت دوره :2 هفته


  نظرات هنرجویان کلاس آموزشی تعمیرات کولر گازی

  جلال سلطانی

  آموزش ها کاملا عملی بود و به خوبی فرصت تمرین و رفع اشکال آموزش تعمیرات کولر گازی فراهم شده بود. از این شرکت در این دوره رضایت کامل دارم.

  ساسان لطف اللهی

  به سفارش یکی از دوستانم با این آموزش تعمیرات کولر گازی آموزشگاه آشنا شدم، واقعا دوره کاربردی و عالی بود و استاد دوره مهارت و قدرت بیان عالی داشت. از دوره استفاده کامل بردم.

  هادی میر دوست

  واقعا خیلی تشکر میکنم ازتون ،دوره آموزش تعمیرات کولر گازی فوق العاده بود، سرفصل ها کامل، کارگاه مجهز، استاد حرفه ای، هر چی از این دوره بگم کم گفتم

  سوالات متداول

  +

  در این دوره تعمیرات چه برندهای کولر گازی آموزش تعمیرات کولر گازی آموزش داده می شود؟

  آموزش ها در این دوره به گونه ای است آموزش تعمیرات کولر گازی که تعمیر انواع برندهای ایرانی و خارجی کولر گازی را یاد می گیرید.

  +

  آیا طی دوره نحوه تعویض لوله آموزش تعمیرات کولر گازی مسی هم آموزش داده می شود؟

  بله آموزش تعویض لوله مسی آموزش تعمیرات کولر گازی از سرفصل های این دوره است.

  +

  آیا پس از پایان دوره آموزش تعمیرات کولر گازی تعمیرات کولر گازی می توانیم وارد بازار کار شویم؟

  بله،کلیه مطالب و آموزش تعمیرات کولر گازی سرفصل های آموزشی در این دوره با هدف ورود کارآموز به بازار آموزش تعمیرات کولر گازی کار تدوین شده است. پس از پایان دوره به تعمیرات کولر گازی مسلط شده و می توانید وارد بازار کار شوید.

  +

  برای این دوره چه پیشنیازی لازم است؟

  آموزش نصب کولر گازی پیشنیاز این دوره است. البته اگر با نصب آموزش تعمیرات کولر گازی کولر گازی آشنا هستید نیاز به گذارندن این دوره نمی باشد.

  +

  چگونه می توانم در کلاس تعمیر کولر گازی مهارت آموزان آموزش تعمیرات کولر گازی ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این آموزش تعمیرات کولر گازی کلاس آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  دوره تعمیرات کولر گازی چند نفره برگزار آموزش تعمیرات کولر گازی می شود؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت آموزش تعمیرات کولر گازی خصوصی و گروهی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره آموزش تعمیرات کولر گازی آموزش تعمیر کولر گازی فنی حرفه ای شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود را در زمان های متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره آموزش تخصصی تعمیرات کولر گازی چگونه آموزش تعمیرات کولر گازی باید پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی آموزش تعمیرات کولر گازی شهریه این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزشی تعمیرات کولر گازی

  بازار کار و آینده شغلی تعمیرات کولر گازی چگونه است؟

  یکی از سیستم های تهویه مطبوع خانگی پرکاربرد، کولرهای گازی و اسپلیت آموزش تعمیرات کولر گازی می باشد که به خاطر تقاضای بالایی که برای استفاده از آن در جاهای مختلف وجود دارد و هم چنین کمبود آموزش تعمیرات کولر گازی نیروی کارآمد کافی در زمینۀ تعمیر و سرویس دهی آن، آینده کاری بسیار درخشانی را برای این افراد به ارمغان آورده است. علاوه برکولر گازی وسیلۀ گران قیمتی است و افراد در صورت بروز مشکل ترجیح می دهند برای صرفه جویی در هزینه ها به تعمیر آن بپردازند و از تعویض آن خودداری آموزش تعمیرات کولر گازی می کنند. همۀ این موارد نشان از بازار کار عالی این حرفه می دهد. شرط اصلی اینکه تعمیرکار حرفه ای کولر گازی تبدیل شوید این است که تخصص و تجربۀ کافی در زمینۀ عیب یابی و تعمیر کولر گازی را داشته باشید.

  از آن جایی که تعمیرات کولر گازی کاملا تخصصی بوده و نیاز به تخصص و دانش بالا دارد، پیشنهاد ما این است که قبل از ورود به این شغل حتما در دوره های آموزش تعمیرات کولر گازی شرکت کنید. در این دوره ها به آموزش تعمیرات کولر گازی صورت کاملا عملی و صفر تا صد مباحث تعمیرات انواع مشکلات در کولر گازی به شما آموزش داده می شود. آموزش تعمیرات کولر گازی پس از اتمام این دوره ها برای ورود سریع به بازار کار می توانید با ارسال رزومه برای نمایندگی های کولر گازی در آن ها مشغول به کار شوید و یا به صورت شخصی با با تاسیس آموزش تعمیرات کولر گازی مغازه شخصی خود به درآمدزایی بپردازید. آموزشگاه مهارت آموزان زیر نظر اساتید مجرب و کارگاه های مجهزی که دارد، با آموزش صفر تا صد مباحث و به صورت کاملا عملی، شما را برای ورود به بازار کار این رشته آماده می کند.

  درآمد شغل تعمیرات کولر گازی چقدر است؟

  یکی از مشاغل فنی پرطرفدار شغل تعمیرات و سرویس کولر گازی است که با افزایش تقاضا برای خرید کولرهای گازی، آینده شغلی پررونقی را برای آن رقم زده است. همانند سایر مشاغل خدماتی و تعمیراتی، فاکتورهای مختلفی بر میزان درآمدزایی در این شغل تاثیرگذار است.

  درآمدزایی تعمیرات کولر گازی بستگی به عوامل مختلقفی از جمله دانش و مهارت تعمیرکار، آموزش تعمیرات کولر گازی تبلیغات مناسب، کیفیت و سرعت ارائۀ کار، محل قرارگیری مغازه، مشتری مداری، قیمت منصفانه خدمات و ضمانت نامه از جمله فاکتورهای مهمی است که در بر درآمدزایی این رشته مؤثر است.اما عاملی که برای دستیابی به موفقیت و درآمدزایی در این شغل حرف اول را می زند داشتن مهارت و تخصص ویژه در تعمیرات کولر گازی است.

  همانطور که گفته شد، نصب و تعمیرات کولر گازی جز مشاغل فنی با بازار کار پررونق است که آموزش تعمیرات کولر گازی با سرمایه اندک ۱۰ میلیون تومانی می توانید به سرعت وارد بازار کار آن شده و خیلی سریع درآمد بالایی کسب کنید. آموزش تعمیرات کولر گازی میانگین درآمد شغل تعمیرات کولرگازی بسته به مهارت فرد از 15 تا 30 میلیون در ماه متفاوت خواهد بود. طبیعتا به هر میزان تجربه شما در این شغل بیشتر شود و تسلط بهتری بر روی نصب و تعمیرات کولرهای گازی داشته باشید و بتوانید انواع برند داخلی و آموزش تعمیرات کولر گازی خارجی کولر گازی را تعمیر کنید درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.