آموزش مکانیک خودرو درجه 1

دوره مکانیک خودرو درجه 1 را میتوان جز یکی از محبوب ترین دوره های آموزش مکانیک خودرو برگزار شده در آموزشگاه مهارت آموزان دانست . کارآموزان دوره آموزش مکانیک خودرو درجه 1 از ابتدای دوره مکانیکی آموزش مکانیک خودرو تا انتهای دوره در کارگاه های مجهز مهارت آموزان که در آن آموزش مکانیک خودرو تجهیزات مکانیکی آخرین خودروهای روز قرار داده شده است تمرین کرده و سرفصل های این دوره را یاد آموزش مکانیک خودرو می گیرند، عملی و کارگاهی بودن آموزش ها در آموزش مکانیک خودرو این دوره باعث شده تا هنرجویان بعد از اتمام دوره مکانیکی خودرو بلافاصله بتوانند با دانش آموزش مکانیک خودرو خوبی وارد عرصه بازار کار شده و درآمدزایی کنند ،دوره مکانیک درجه 2 پیش نیاز این دوره بوده و در صورتی که به مباحث تعمیرات آموزش مکانیک خودرو خودرو تسلط ندارید بایستی پیش از شرکت در این دوره دوره مکانیکی خودرو درجه 2 را سپری کنید.

آموزش و معرفی سیستم مالتی پلکس، جرقه، تعلیق، انتقال قدرت، روغن کاری و غیره ، آموزش مکانیک خودرو آموزش نحوه عیب یابی موتور 4و6 سیلندر برخی از سرفصل های آموزشی در این دوره است.

.

آموزش مکانیک خودرو درجه 1

هزینه دوره

5500000 تومان

مدت دوره

1 ماه

زمان دوره

12 ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل های آموزش مکانیک خودرو درجه 1

  • آشنایی کامل با سیستم انتقال آموزش مکانیک خودرو قدرت

  • آشنایی کامل با سیستم تعلیق و فرمان

  • آموزش کار  با انواع سیستم های سوخت رسانی آموزش مکانیک خودرو

  • آموزش کار  با با ابزارهای آموزش مکانیک خودرو اندازه گیری

  • آموزش و کار با سیستم جرقه

  • آموزش و معرفی  سیستم مالتی پلکس

  • آشنایی با سیستم تایمینگ آموزش مکانیک خودرو متغییر (cvt)

  • آموزش نحوه تایم گیری زنجیر موتورهای 4 و 6 سیلندر

  • تشریح سیستم روغن کاری خودروهای 4و6 سیلندر (اویل پمپ)

  • آموزش نحوه عیب یابی موتور آموزش مکانیک خودرو خودرو

  • آموزش نحوه عیب یابی موتور 4و6 سیلندر

  • آموزش عیب یابی موتور 4 آموزش مکانیک خودرو سیلندر GDI

  • آموزش کامل کار با دستگاه های عیب یابی

  • آموزش الکترونیک خودرو

هزینه دوره عادی: 7800000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 5500000 تومان
مدت دوره:1 ماه

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مکانیک خودرو درجه 2آموزش مکانیک خودرو درجه 1آموزش تخصصی گیربکس های دستیآموزش تعمیر موتور هیوندا وکیاآموزش تعمیر موتور تویوتا و مزداآموزش تخصصی تنظیم موتورآموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه عملی بالایی آموزش مکانیک خودرو بهره مند هستند. استاد این دوره یکی آموزش مکانیک خودرو از باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن آموزش مکانیک خودرو استان تهران نیستید خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت برخورد با چالش ها از پشتیبانی آموزش مکانیک خودرو آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را آموزش مکانیک خودرو از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای آموزش مکانیک خودرو بازار کار تدوین شده و طی دوره با تمرین و کار عملی آموزش مکانیک خودرو آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای آموزش مکانیک خودرو فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و گواهینامه معتبر دو زبانه آموزش مکانیک خودرو که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها آموزش مکانیک خودرو را به خوبی یاد نگرفتید نگران نباشید، می توانید به آموزش مکانیک خودرو صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با آموزش مکانیک خودرو درجه 1

  آموزش مکانیک خودرو درجه 2

  آموزش مکانیک خودرو درجه 2

  هزینه دوره با تخفیف : 3500000

  مدت دوره :1 ماه

  آموزش گیربکس اتوماتیک

  آموزش گیربکس اتوماتیک

  هزینه دوره با تخفیف : 5000000

  مدت دوره :1 ماه

  آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

  آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

  هزینه دوره با تخفیف : 2100000

  مدت دوره :2 هفته

  آموزش گیربکس های دستی

  آموزش گیربکس های دستی

  هزینه دوره با تخفیف : 1600000

  مدت دوره :1 ماه


  نظرات هنرجویان دوره آموزش مکانیک خودرو

  علیرضا بهاری

  دوره های مهارت آموزان در یک آموزش مکانیک خودرو محیط حرفه ای، به صورت عملی و تعاملی آموزش مکانیک خودرو و با محتوایی متناسب با نیاز آموزش مکانیک خودرو واقعی کار ارائه میشود. این دلیل اصلی شرکت من در دوره های مهارت آموزان بوده و هست.

  محمد بارانی

  من از اردبیل در دوره آموزش مکانیک خودرو درجه 1  مهارت آموزان شرکت کردم. آموزش مکانیک خودرو این دوره واقعا به صورت عملی بوده آموزش مکانیک خودرو و من به خوبی تونستم طی دوره با کار عملی بر روی خودرو …مباحث آموزش را یاد بگیرم.

  سجاد غلامی

  برای من کارگاهی بودن و تسلط استاد به مباحث خیلی اهمیت داشت. که آموزش مکانیک خودرو توی این دوره به این موضوع توجه شده بود. کارگاه تجهیزات آموزش مکانیک خودرو لازم برای دستگاه های کولیس،میکرمتر و … را دارا بود و استاد به خوبی روی این لوازم به ما آموزش و فرصت تمرین و رفع اشکال می داد.

  سوالات متداول

  +

  آیا میتوانم دوره آموزش مکانیک خودرو درجه 1 را آموزش مکانیک خودرو فقط  بگذرانم ؟

  بله، شما می توانید آموزش مکانیک خودرو درجه 1 آموزش مکانیک خودرو را بصورت تک دوره بگذرانید.

  +

  چه ابزارهایی در دوره مکانیک خودرو آموزش آموزش مکانیک خودرو داده میشوند ؟

  کار با دستگاه های کولیس،میکرمتر و…بصورت آموزش مکانیک خودرو کامل آموزش داده میشود.

  +

  آیا دوره مکانیک خودرو درجه 1 پیش نیاز دارد؟

  خیر شرکت در این دوره نیاز به هیچ پیش نیاز احتیاج آموزش مکانیک خودرو ندارد و شما میتوانید این دوره را بصورت آموزش مکانیک خودرو تک دوره ای بگذرانید و وارد بازار کار شوید.

  +

  نحوه برگزاری دوره به چه صورت است ؟

  دوره مکانیک خودرو با توجه به حساس بودن بصورت کاملا آموزش مکانیک خودرو عملی از صفر تا صد برگزار میشود.

  +

  چگونه می توانم در دوره آموزش مکانیک خودرو مهارت آموزش مکانیک خودرو آموزان ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این کلاس آموزش مکانیک خودرو آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  کلاس آموزش مکانیک خودرو چند نفره برگزار آموزش مکانیک خودرو میشود ؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت آموزش مکانیک خودرو خصوصی و گروهی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک آموزش مکانیک خودرو نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره مکانیک خودرو آموزش مکانیک خودرو شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود را در آموزش مکانیک خودرو زمان های متفاوت برگزار می کند و همچنین در آموزش مکانیک خودرو صورت نیاز می توانید آموزش مکانیک خودرو از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره آموزش  مکانیک خودرو چگونه آموزش مکانیک خودرو باید پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و آموزش مکانیک خودرو اقساطی شهریه این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزش مکانیک خودرو

  آینده شغلی دوره آموزش مکانیک خودرو

  درآمد مکانیک خودرو
  با مشتریان آموزش مکانیک خودرو تعامل داشته باشد و در آموزش مکانیک خودرو مورد مشکلاتی که برای خودرو پیش آمده است از صاحب خودرو اطلاعات اولیه را کسب کند

  برای تشخیص مشکلات خودرو ، آموزش مکانیک خودرو  سیستم های مختلف داخل خودروها را آموزش مکانیک خودرو بررسی کند تا به اشتباه بخش دیگری از خودرو را مورد آسیب قرار ندهد آموزش مکانیک خودرو و بتواند با تشخیص خوب از مقدار هزینه های پیش آمده برای خودرو بکاهد.

  قطعاتی از خودرو آموزش مکانیک خودرو که مشکل دارند و ممکن است در آموزش مکانیک خودرو آینده باعث خرابی خودرو شوند را تعویض یا تعمیر کند.

  طبق برنامه زمان بندی شده توسط سازندگان مختلف خودرو ، تعمیرات آموزش مکانیک خودرو معمول مانند روغن ، فیلتر و تسمه را انجام دهد.

  تعمیرات را برای مشتریان آموزش مکانیک خودرو توضیح دهد و برآورد هزینه کند و …

  حقوق مکانیک خودرو

  آموزش مکانیک خودرو
  مکانیک هایی که برای آموزش مکانیک خودرو سازمان های دولتی و فروشندگان خودرو کار می کنند بیشتر از متوسط ​​حقوق آموزش مکانیک خودرو دریافت می کنند. مکانیک هایی که برای تعویض روغنی  و مراکز خدمات خصوصی کار می کنند آموزش مکانیک خودرو اغلب درآمد کمتری دارند. و کسانی که صاحب مشاغل خود هستند و برای کسی کار نمیکنند درآمد بسیار آموزش مکانیک خودرو بالایی دارند

  آموزش و صدور گواهینامه مهارت مکانیک خودرو

  آموزشگاه های فنی حرفه ای مهارت آموزش مکانیک خودرو آموزان آموزش مکانیک خودرو درجه 1 و آموزش مکانیک خودرو درجه 2 را بصورت صدرصد عملی درآموزش مکانیک خودرو کارگاه های مجهز به ابزارهای آموزش مکانیک خودرو مکانیکی برگزار میکند و در پایان دوره مدرک پایان دوره فنی حرفه ای را آموزش مکانیک خودرو برای هنرجو صادر میکند. این مدرک از اعتبار بالایی برخوردار میباشد و برای آموزش مکانیک خودرو افرادی که قصد مهاجرت دارند بسیار پرکاربرد میباشد.

  مهارتها و شایستگی های مکانیک خودرو

  آموزشگاه مهارت آموزان مهرت های برخورد با مشتریان و کارفرمایان را نیز در هنگام آموزش دوره مکانیک خودرو به هنرجویان آموزش می دهد .کارگران صنعت خودرو به تعدادی مهارت نیاز دارند تا به آنها در نگهداری و تعمیر خودروها ، کامیون ها و  آموزش مکانیک خودرو سایر وسایل نقلیه و همکاری با مشتریان ، مدیران ، کارکنان و اعضای تیم کمک کنند. کارفرمایان این مهارت ها را در داوطلبانی که برای مشاغل خودرو استخدام می کنند ، جستجو می کنند

  آموزش مداوم: مکانیک باید بصورت مداوم در حال بروزرسانی دانش خود باشد زیرا با پیشرفت تکنولوژی خودروهای آموزش مکانیک خودرو جدید روز به روز در حال افزایش هستند.