آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب پکیج یکی از دوره های پرطرفدار تاسیسات است که از بازار آموزش نصب پکیج دیواری کار خوبی نیز برخوردار می باشد. با شرکت در دوره آموزش نصب پکیج دیواری آموزشگاه آموزش نصب پکیج دیواری مهارت آموزان با نحوه نصب انواع برندهای پکیج دیواری از قبیل: آموزش نصب پکیج دیواری بوتان، ایران رادیاتور و غیره آشنا خواهید شد، به صورت عملی نصب پکیج را یاد می گیرید، آموزش نصب پکیج دیواری با محاسبات نصب دود کش و قطعات پکیج آشنا می شوید و بعد با تمرین و رفع آموزش نصب پکیج دیواری اشکال تسلط لازم برای نصب انواع مدل پکیج را به دست می آورید. پس از آنکه صفر تا صد نصب پکیج دیواری را یاد گرفتید با آموزش نصب پکیج دیواری چالش های بازار کار این رشته آشنا خواهید شد و نحوه ورود و درآمدزایی از شغل نصب پکیج را یاد می گیرید.

آموزشگاه مهارت آموزان در پایان دوره نصب پکیج یک مدرک معتبر فنی حرفه ای به شما ارائه می دهد. آموزش نصب پکیج دیواری امکان ارتباط همه جانبه با استاد، امکان بازآموزیی رایگان برخی از مزایا شرکت در کلاس آموزشی نصب پکیج آموزش نصب پکیج دیواری مهارت آموزان است.

آموزش نصب پکیج دیواری

هزینه دوره

800000 تومان

مدت دوره

یک هفته

زمان دوره

۱و۱۵ ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل ها دوره آموزشی نصب پکیج دیواری

  • آموزش صفر تا صد نصب پکیج شوفاژ آموزش نصب پکیج دیواری دیواری

  • آموزش راه اندازی انواع مدل پکیج دیواری به صورت کاملا عملی

  • معرفی کامل قطعات پکیج دیواری

  • آموزش نحوه تست قطعات پکیج آموزش نصب پکیج دیواری دیواری

  • معرفی کامل مراحل چرخه ایجاد گرما در آب مدار گرمایش در آموزش نصب پکیج دیواری انواع پکیج ( فن دار و بدون فن)

  • معرفی کامل قطعات پکیج و نحوه تست قطعات در مدار آموزش نصب پکیج دیواری آب گرم مصرفی

  • آموزش نصب پکیج دیواری به صورت گام به گام

  • آموزش نحوه تشخیص مدارهای مصرفی و گرمایش در آموزش نصب پکیج دیواری موارد غیر معمول

  • آموزش تشخیص بهترین محل نصب آموزش نصب پکیج دیواری پکیج

  • آموزش محاسبات مربوط به نصب آموزش نصب پکیج دیواری پکیج

  • معرفی کامل قطعات جانبی آموزش نصب پکیج دیواری لازم برای نصب پکیج

  • معرفی مراکز جذب نیرو

  • آموزش نحوه ورود به بازار کار نصب آموزش نصب پکیج دیواری پکیج و درآمدزایی

  • بهره گیری از هنرجویان در آموزش نصب پکیج دیواری محل های کار و در حضور مشتریان مربوط

هزینه دوره عادی: 1200000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 800000 تومان
مدت دوره:یک هفته

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه آموزش نصب پکیج دیواری عملی بالایی بهره مند هستند. استاد این دوره یکی از آموزش نصب پکیج دیواری باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن استان تهران نیستید خوابگاه هایی آموزش نصب پکیج دیواری را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت برخورد با چالش ها از آموزش نصب پکیج دیواری پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای بازار کار آموزش نصب پکیج دیواری تدوین شده و طی دوره با تمرین و کار آموزش نصب پکیج دیواری عملی آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای آموزش نصب پکیج دیواری فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و گواهینامه آموزش نصب پکیج دیواری معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها را به خوبی یاد آموزش نصب پکیج دیواری نگرفتید نگران نباشید، می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب پکیج دیواری

  آموزش نصب کولر گازی

  آموزش نصب کولر گازی

  هزینه دوره با تخفیف : 800000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیرات کولر گازی

  آموزش تعمیرات کولر گازی

  هزینه دوره با تخفیف : 1100000

  مدت دوره :3 هفته

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  هزینه دوره با تخفیف : 1300000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیر لوازم گازسوز

  آموزش تعمیر لوازم گازسوز

  هزینه دوره با تخفیف : 2800000

  مدت دوره :2 هفته


  نظرات هنرجویان کلاس آموزشی نصب پکیج

  سجاد فروغی

  استاد دوره واقعا عالی، با تجربه و حرفه ای بود. آموزش کاملا کاربردی بود، آموزش نصب پکیج دیواری واقعا لذت بردم از این دوره آموزشی و از آموزش خوبتون تشکر می کنم.

  سعید رحیمی

  کارگاه دوره مجهز به پکیج ها با برندهای مختلف بود، استاد دوره بعد از آموزش آموزش نصب پکیج دیواری این فرصت رو به کارآموزان می دهد که به صورت عملی تمرین کنند و این باعث می شود تا کاملا مفاهیم را یاد بگیریم.

  حسن رضایی

  محتوای دوره خوب و کامل بود و هرچیزی که نیاز بود رو بیان کردن چه تئوری آموزش نصب پکیج دیواری چه عملی… و بنظرم دوره ی خوب و کاملی بود

  سوالات متداول

  +

  در این دوره تعمیر نصب چه برندهای پکیجی آموزش داده می شود؟

  آموزش ها در این دوره به گونه ای است که نصب انواع برندهای ایرانی و آموزش نصب پکیج دیواری خارجی پکیج را یاد می گیرید.

  +

  آیا کلاس نصب پکیج دیواری پیش نیاز دارد؟

  خیر، شرکت در این کلاس آموزشی پیش نیازی ندارد و شما بدون آموزش نصب پکیج دیواری داشتن هیچ مدرک یا دانش زمینه ای می توانید در این دوره ثبت نام کنید.

  +

  آیا در این دوره نحوه هواگیری پکیج هم آموزش داده می شود؟

  بله، این دوره به صورت کاملا عملی صفر تا صد هواگیری آموزش نصب پکیج دیواری پکیج آموزش داده می شود..

  +

  آیا در کلاس نصب پکیج، تجهیزات به میزان کافی وجود دارد؟

  بله این کلاس کاملا مجهز بوده و تجهیزات لازم برای آموزش نصب پکیج دیواری نصب پکیج به طور کامل وجود دارد.

  +

  چگونه می توانم در کلاس نصب پکیج دیواری مهارت آموزش نصب پکیج دیواری آموزان ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این کلاس آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  دوره آموزشی نصب پکیج چند نفره برگزار می شود؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت خصوصی و آموزش نصب پکیج دیواری گروهی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره آموزش پکیج دیواری شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود را در زمان های آموزش نصب پکیج دیواری متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره آموزش نصب تخصصی پکیج چگونه باید پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی شهریه این دوره آموزش نصب پکیج دیواری آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزشی نصب پکیج دیواری

  بازار کار و آینده شغلی نصب پکیج دیواری چگونه است؟

  با توجه به اینکه پکیج دیواری یکی از وسایلی است که تقریبا در تمامی آموزش نصب پکیج دیواری ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، خدماتی، هتل، بیمارستان، مسافرخانه و غیره به آن نیاز است و به دلیل مزایای بسیاری که نسبت به آبگرمکن های برقی و گازی دارد، بازار کار خوبی برای نصابان پکیج در تمامی شهرهای کشور از بزرگ تا کوچک وجود داشته و می توان آینده آموزش نصب پکیج دیواری شغلی عالی را برای افراد فعال در این رشته متصور شد.

  پکیج های دیواری نه تنها در کشورمان بلکه در دیگر کشورها نیز مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین بازار کار عالی این رشته تنها به کشور محدود نمی شود و می توانید با یادگیری مهارت های این رشته از یک بازار کار عالی در آموزش نصب پکیج دیواری تمامی کشورها برخوردار باشید و اگر در ذهن خود به مهاجرت کاری فکر می کنید می توانید پس از چند سال فعالیت و کسب تجربه در این رشته خود را برای مهاجرت به خارج از ایران با مدرک فنی حرفه ای آماده کنید.

  بنابراین اگر از علاقه مندان به مشاغل فنی و تاسیساتی هستید و آموزش نصب پکیج دیواری می خواهید یک شغل درآمدزا داشته باشید این شغل برای شما می تواند مناسب باشد.

  امروزه با توجه به افزایش تقاضا برای خرید پکیج های دیواری بسیاری از نمایندگی های آموزش نصب پکیج دیواری پکیج به دنبال یک نیروی متخصص و آموزش دیده هستند، همچنین بسیاری از سایت ها به صورت اینترنتی خدمات نصب و تعمیرات پکیج را ارائه می دهند که می توانید در آنها ثبت نام کرده و از این طریق جذب مشتری داشته باشید. بنابراین نگران بازار کار این رشته آموزش نصب پکیج دیواری نباشید، تنها تسلط خود را بر مهارت های نصب پکیج افزایش دهید.

  درآمد نصاب پکیج چقدر است؟

  اگر می خواهید بدانید که نصاب پکیج دیواری در یک ماه چه درآمدی آموزش نصب پکیج دیواری کسب می کند باید بگوییم که میزان درآمد این شغل عدد ثابتی ندارد و عوامل گوناگونی بر این درآمد تاثیر گذار هستند. اما تجربه و تسلط شما در کار از مهمترین موضوعاتی هستند که بر آموزش نصب پکیج دیواری درآمد این شغل تاثیر ویژه ای می گذارند. اگر در روزهای اول ورود به بازارکار این شغل هستید نباید انتظار درآمد بالا داشته باشید، تلاش کنید، تجربه کسب کنید، پشتکار داشته باشید و بر نصب پکیج مسلط تر شوید. بدون شک با افزایش مهارت و تسلط آموزش نصب پکیج دیواری درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت.

  اما توجه داشته باشید که تسلط بالا برای موفقیت و درآمدزایی در این رشته کافی نیست. آموزش نصب پکیج دیواری مشتری مداری را فراموش نکنید، اگر شما به کار مسلط باشید اما اخلاق حرفه ای نداشته باشید مطمئن باشید که آموزش نصب پکیج دیواری دیر یا زود از بازار کار خارج می شوید. توصیه می کنیم علاوه بر نصب پکیج با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات پکیج دیواری تسلط کافی بر تعمیرات این دستگاه را نیز به دست آورید. بنابراین در کنار افزایش مهارت، به مشتری مداری، کیفیت کار، خوش قولی هم توجه آموزش نصب پکیج دیواری داشته باشید.

  اگر تمامی موارد ذکر شده در این بخش را به کار ببندید مطمئن شوید آموزش نصب پکیج دیواری که به زودی درآمد بالایی کسب خواهید نمود. در حال حاضر نصابان پکیج دیواری حرفه ای متوسط درآمد 15 تا 30 میلیون تومان در ماه کسب می کنند.