آموزش تعمیرات پکیج دیواری

آموزش تعمیرات پکیج دیواری یکی از دیگر دوره های تاسیسات و آموزش تعمیرات پکیج دیواری تعمیرات است که به آموزش آموزش تعمیرات پکیج دیواری صفر تا صد عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات در پکیج های دیواری تک مبدل و آموزش تعمیرات پکیج دیواری دو مبدل می پردازد. با شرکت در این دوره در یک هفته به تعمیرات انواع برندهای پکیج ایرانی و خارجی مسلط می شوید. در ابتدا با قطعات پکیج و طرز کار آنها آشنا می شوید و بعد به صورت گام به گام و کاملا عملی نحوه عیب یابی و تعمیر آنها را یاد می گیرید. آموزش نحوه رسوب آموزش تعمیرات پکیج دیواری گیری پکیج، آموزش هواگیری پکیج برخی از دیگر سرفصل های آموزشی این دوره است. در طی این دوره زیر نظر آموزش تعمیرات پکیج دیواری استاد بر روی پکیج های دیواری کار عملی می کنید و کلیه سرفصل های آموزشی را تمرین و رفع اشکال می نمایید. آموزش تعمیرات پکیج دیواری همچنین با تکنیک های ورود به بازار کار آشنا شده و آماده ورود به بازار کار می شوید.

در انتهای دوره نیز مدرک معتبر تعمیرات پکیج به شما ارائه شده، آموزش تعمیرات پکیج دیواری همچنین می توانید از پشتیبانی آموزشگاه و امکان تجدید دوره رایگان بهره مند شوید.

آموزش تعمیرات پکیج دیواری

هزینه دوره

1300000 تومان

مدت دوره

یک هفته

زمان دوره

1و15 ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل ها دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری

  • آموزش صفر تا صد تعمیرات پکیج آموزش تعمیرات پکیج دیواری شوفاژ دیواری

  • آموزش کامل تعمیر انواع پکیج آموزش تعمیرات پکیج دیواری تک مبدل

  • آموزش عیب یابی و تعمیرات آموزش تعمیرات پکیج دیواری پکیج های دو مبدل

  • آموزش عیب یابی و آموزش تعمیرات پکیج دیواری تعمیرات پکیج های فن دار

  • آموزش عیب یابی و تعمیرات پکیج های بدون فن

 • آموزش عملی آموزش تعمیرات پکیج دیواری مراحل راه اندازی پکیج

 • آموزش عملی عیب یابی و تعمیر انواع قطعات پکیج

 • آموزش عملی آموزش تعمیرات پکیج دیواری رسوب گیری مبدل

 • آموزش کاملا عملی و گام به آموزش تعمیرات پکیج دیواری گام هوا گیری پکیج

 • آموزش نحوه تنظیم کنترل دما و آموزش تعمیرات پکیج دیواری ایمنی پکیج


نمایش بیشتر

کوچک کردن

  • آموزش عملی نحوه خلاص کردن پمپ پکیج از گیرپاژ

  • آموزش عیب یابی، تعمیر آموزش تعمیرات پکیج دیواری فلوسوییچ با مولتی متر

  • آموزش عیب یابی، تعمیر آموزش تعمیرات پکیج دیواری پرشر سوییچ دود پکیج

  • معرفی مراکز جذب نیرو

  • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات پکیج دیواری تعمیر پمپ پکیج

 • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات پکیج دیواری تعمیر انواع کلکتورها

 • آموزش عیب یابی، تعمیر پمپ به روش سنتی

 • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات پکیج دیواری تعمیر بای پاس

 • آموزش عیب یابی و تعمیر خازن پمپ پکیج

 • آموزش عیب یابی و تعمیر فن پکیج

 • آموزش عیب یابی و تعمیر آموزش تعمیرات پکیج دیواری شیر گازی پکیج

 • آموزش عیب یابی و آموزش تعمیرات پکیج دیواری تعمیر کلید حداقل فشار پکیج دیواری


نمایش بیشتر

کوچک کردن
هزینه دوره عادی: 1800000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 1300000 تومان
مدت دوره:یک هفته

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و آموزش تعمیرات پکیج دیواری تجربه عملی بالایی بهره مند هستند. استاد این دوره یکی از باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان آموزش تعمیرات پکیج دیواری عزیز که ساکن استان تهران نیستید خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت آموزش تعمیرات پکیج دیواری برخورد با چالش ها از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه آموزش تعمیرات پکیج دیواری به نیازهای بازار کار تدوین شده و طی دوره با تمرین و کار عملی آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی آموزش تعمیرات پکیج دیواری حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی آموزش تعمیرات پکیج دیواری حرفه ای فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و گواهینامه معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از آموزش تعمیرات پکیج دیواری سرفصل ها را به خوبی یاد نگرفتید نگران نباشید، می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با کلاس تعمیرات پکیج

  آموزش تعمیرات کولر گازی

  آموزش تعمیرات کولر گازی

  هزینه دوره با تخفیف : 1100000

  مدت دوره :3 هفته

  آموزش نصب پکیج دیواری

  آموزش نصب پکیج دیواری

  هزینه دوره با تخفیف : 800000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش نصب کولر گازی

  آموزش نصب کولر گازی

  هزینه دوره با تخفیف : 800000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیر لوازم گازسوز

  آموزش تعمیر لوازم گازسوز

  هزینه دوره با تخفیف : 2800000

  مدت دوره :2 هفته


  نظرات هنرجویان کلاس آموزشی تعمیرات پکیج

  فرهاد حسینی

  آموزش های طی دوره به صورت کاملا عملی بوده و آموزش تعمیرات پکیج دیواری کلاس مجهز به انواع مدل پکیج بود که می تونستیم مباحث آموزش را تمرین کنیم.

  سعید رحیمی

  بدون شک می تونم بگم این آموزشگاه یکی از آموزش تعمیرات پکیج دیواری بهترین آموزشگاه های تعمیرات پکیج توی ایران هست. از همه لحاظ دوره عالی بود، استاد که واقعا با تجربه و حرفه ای بود، سرفصل ها کامل بودن و کارگاه هم که مجهز و کلاس کاملا عملی.

  مجتبی سلیم زاده

  پشتیبانی بعد از دوره این آموزشگاه عالی آموزش تعمیرات پکیج دیواری هست، من قبلا در آموزشگاه های دیگه ای هم دوره های فنی رو ثبت نام کرده بودم اما این آموزشگاه به نظر به صورت کامل آدم رو برای ورود به بازار کار آماده می کند.

  سوالات متداول

  +

  در این دوره تعمیرات چه برندهای پکیجی آموزش تعمیرات پکیج دیواری آموزش داده می شود؟

  آموزش ها در این دوره به گونه ای است که آموزش تعمیرات پکیج دیواری تعمیر انواع برندهای ایرانی و خارجی پکیج را یاد می گیرید.

  +

  آیا کلاس تعمیرات پکیج آموزش تعمیرات پکیج دیواری دیواری پیش نیاز دارد؟

  بله، دوره آموزش نصب پکیج پیش نیاز این دوره است که در این آموزشگاه برگزار می شود. البته اگر با مباحث نصب به طور کامل آشنایی دارید می توانید پس از تایید استاد در این دوره ثبت نام آموزش تعمیرات پکیج دیواری کنید.

  +

  آیا در این دوره نحوه رسوب گیری پکیج هم آموزش داده می شود؟

  بله، این دوره به صورت کاملا آموزش تعمیرات پکیج دیواری عملی مراحل رسوب گیری مبدل آموزش داده می شود..

  +

  آیا در کلاس تعمیرات پکیج، نحوه هواگیری آموزش تعمیرات پکیج دیواری هم آموزش داده می شود؟

  بله آموزش عملی هواگیری پکیج یکی از سرفصل های ارائه شده در این دوره است..

  +

  چگونه می توانم در کلاس تعمیرات پکیج آموزش تعمیرات پکیج دیواری مهارت آموزان ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این کلاس آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  دوره تعمیر پکیج چند نفره برگزار آموزش تعمیرات پکیج دیواری می شود؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت آموزش تعمیرات پکیج دیواری خصوصی و گروهی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در آموزش تعمیرات پکیج دیواری دوره آموزش تعمیرات پکیج فنی حرفه ای شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود آموزش تعمیرات پکیج دیواری را در زمان های متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره آموزش تخصصی تعمیرات پکیج چگونه باید پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی آموزش تعمیرات پکیج دیواری شهریه این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزشی تعمیرات پکیج دیواری

  بازار کار و آینده شغلی تعمیرات پکیج دیواری چگونه است؟

  کم نیستند افرادی که امروزه از پکیج های آموزش تعمیرات پکیج دیواری دیواری برای گرمایش آب و محیط ساختمان خود استفاده می کنند. مزایای بسیار پکیج دیواری باعث شده تا این وسیله جایگزین موتور خانه ها، بخاری های برقی و گازی، آبگرمکن های برقی و گازی، چیلر و دیگر دستگاه هایی که از آنها برای گرم کردن آب و ساختمان استفاده می شد، شود.

  پکیج های دیواری از قطعات گوناگونی آموزش تعمیرات پکیج دیواری تشکیل شده اند، مبدل، منبع انبساط، شیر برقی، پمپ برخی از مهم ترین این قطعات هستند که با گذشت زمان دچار مشکل می شوند. از طرفی کیفیت آموزش تعمیرات پکیج دیواری آب در بیشتر استان های کشور نامناسب است و در بسیاری از نقاط آب سختی بسیاری دارد. این موضوع باعث رسوب گرفتن پکیج شده و خبر از تعمیر پکیج زودتر از آنچه که فکر کنید می دهد.

  از طرفی پکیج های دیواری چه در فصل آموزش تعمیرات پکیج دیواری تابستان و چه در فصل زمستان از وسایل مهم خانه هستند. تصور کنید که در فصل زمستان پکیج خراب شده است، بدون شک علاوه بر سرد بودن آب مصرفی محیط نیز سرد خواهد بود. در فصل تابستان هم از آب گرم برخوردار نبوده و نمی توانید از حمام استفاده کنید. این موضوع نشان از اهمیت تعمیر سریع و فوری آموزش تعمیرات پکیج دیواری پکیج می دهد.

  بنابراین با توجه به افزایش تقاضا برای نصب پکیج و جایگزین شدن آموزش تعمیرات پکیج دیواری این دستگاه، کیفیت نامناسب آب همچنین اهمیت پکیج در ساختمان ها می توان بازار کار عالی را برای این شغل متصور شد. ضمن اینکه برای ورود به این شغل تنها کافیست مهارت های لازم برای تعمیر پکیج را یاد بگیرید و حتی اگر از سرمایه بالایی هم برخوردار نباشید آموزش تعمیرات پکیج دیواری می توانید در این شغل به فعالیت مشغول شوید.

  درآمد تعمیرکار پکیج چقدر است؟

  اما یک تعمیرکار پکیج در طول ماه چه درآمدی کسب آموزش تعمیرات پکیج دیواری می کند؟ میزان درآمد در این حرفه به عوامل گوناگونی وابسته است. نوع فعالیت شما در بازار کار، تجربه و مهارت از مهم ترین آموزش تعمیرات پکیج دیواری عوامل تاثیر گذر بر درآمد تعمیرکار پکیج است. اگر شما به استخدام نمایندگی های تعمیرات آموزش تعمیرات پکیج دیواری پکیج مثلا مشغول فعالیت در نمایندگی بوتان شوید حقوق ثابتی دریافت خواهید کرد. اما اگر یک مغازه تعمیرات پکیج راه اندازی کنید و به صورت شخصی به تعمیرات پکیج بپردازید بدون شک درآمد شما متفاوت خواهد بود.

  تجربه و مهارت عوامل دیگری است آموزش تعمیرات پکیج دیواری که بر میزان درآمد شما بسیار تاثیر گذار است. آموزش تعمیرات پکیج دیواری هر چه شما تجربه بیشتری در این شغل داشته باشید مشتریان بیشتری جذب کرده و این موضوع روی درآمد شما افزایش خواهد یافت. افزایش مهارت نیز می تواند از طریق بالا رفتن سرعت العمل شما در کار و ارائه کار با کیفیت بر درآمد تاثیر گذار باشد.

  در حال حاضر متخصصین حرفه ای تعمیرات پکیج به طور متوسط درآمدی برابر با 20 تا 30 میلیون آموزش تعمیرات پکیج دیواری تومان در ماه از این شغل کسب می کنند. .