آموزش تعمیر موتور خودروهای چینی

دوره آموزش تعمیرات موتور خودروهای چینی یکی آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی از دوره های پرطرفدار مکانیک خودرو آموزشگاه آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی مهارت آموزان است. آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی با توجه به حجم قابل توجه خودروهای چینی در کشور، قیمت مناسب و کارایی عالی آن ها باعث محبوبیت آن در بین مردم شده است. بنابراین چنانچه تعمیر انواع خودروهای چینی از قبیل خودروهای مدیران خودرو و کرمان موتور را به صورت کامل فرابگیرید می توانید در این شغل به درآمد بالایی آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی دست پیدا کنید. یادگیری تعمیر انواع برندهای مختلف خودروهای چینی امری تخصصی بوده و نیاز آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی به صرف هزینه و زمان زیادی دارد. یکی از بهترین روش های یادگیری تعمیر موتور خودروهای چینی شرکت در دوره آموزشی خودروهای چینی است که آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی توسط آموزشگاه مهارت آموزان زیر نظر مجرب ترین اساتید و تجهیزاتی بروز برگزار می شود. پس از اتمام دوره و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای، کارآموزمی تواند وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازند.

آموزش تعمیر خودروهای چینی

هزینه دوره

4500000 تومان

مدت دوره

2 هفته

زمان دوره

۱و۱۵ ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل ها دوره تعمیر خودروهای چینی

  • آموزش تعمیر موتور خودروهای مدیران خودرو و کرمان موتور

  • آموزش تعمیر موتور MVM X33,MVM 530,MVM 550,TIGGO 5,TIGGO 7 دنده آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی ای و اتومات

  • آموزش تعمیر موتور خودروهای JACK S5,لیفان X60,لیفان 620,JACK J5,JACK S3

  • آموزش باز و بسته کردن قطعات اطراف موتور

  • اموزش باز و بسته کردن آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی سرسیلندر

  • آشنایی با سیستم جرقه (کوئل و شمع)

  • آموزش باز و بسته کردن میل لنگ و شاتون پیستون

  • آموزش فلزکاری و کار با دستگاه های آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی اندازه گیری (کولیس و میکرومتر)

  • آشنایی با سیستم خنک کاری (واترپمپ و ترموستات)

هزینه دوره عادی: 6400000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 4500000 تومان
مدت دوره:2 هفته

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش مکانیک خودرو درجه 2آموزش تعمیر موتور پراید و پیکانآموزش تعمیر موتور خودروهای چینیآموزش تعمیر موتور هیوندا وکیاآموزش تعمیر موتور تویوتا و مزداآموزش تخصصی تنظیم موتورآموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه عملی آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی بالایی بهره مند هستند. استاد آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی این دوره یکی از باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن استان تهران آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی نیستید خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت برخورد با چالش ها از پشتیبانی آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای بازار کار تدوین شده و طی دوره آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی با تمرین و کار عملی آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی گواهینامه معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها را به خوبی یاد نگرفتید نگران نباشید، می آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی توانید به صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با تعمیر خودروهای چینی

  آموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و

  آموزش تعمیر موتور بنز و بی ام و

  هزینه دوره با تخفیف : 5000000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش تعمیر موتور تویوتا و مزدا

  هزینه دوره با تخفیف : 3000000

  مدت دوره :1 هفته

  آموزش تعمیر موتور هیوندا وکیا

  هزینه دوره با تخفیف : 4100000

  مدت دوره :1 هفته

  آموزش تعمیر موتور زانتیا و 206 تیپ 5

  هزینه دوره با تخفیف : 1400000

  مدت دوره :1 هفته


  نظرات هنرجویان دوره تعمیر خودروهای چینی

  احسان راد

  برای شرکت در این دوره آموزشی آموزشگاه های مختلفی رو بررسی کردم، کلاس آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی های این آموزشگاه و مجهز بودن اون واقعا نظرم و جلب کرد . آموزش ها کاملا عملی بود.

  ناصر براتی

  من از تبریز توی این دوره شرکت کردم و از حضور در کلاس های آموزشگاه فنی پارس کاملا راضی هستم. این آموزشگاه از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در کشور هست.

  سعید احمدی

  عملی بودن آموزش ها و تجربه و مهارت استاد دوره واقعا عالی بود، از شرکت در این دوره رضایت کامل دارم.

  سوالات متداول

  +

  آیا طی دوره سیستم خنک کاری هم آموزش داده می شود؟

  بله در این دوره سیستم خنک کاری (واترپمپ و ترموستات) آموزش داده آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی می شود.

  +

  دوره تعمیرات خودروهای چینی پیش نیاز دارد؟

  خیر شرکت در این دوره پیش نیازی ندارد.

  +

  آیا پس از پایان این دوره می توانم انواع خودروهای چینی را تعمیر آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی کنم؟

  بله آموزش ها در این دوره به صورتی است که پس از پایان آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی آن می توانید به طور کامل تعمیرات خودروهای چینی را انجام دهید .

  +

  شیوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

  این دوره به صورت عملی برگزار شده و آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی طی آن صفر تا صد مطالب مربوط به تعمیر خودروهای چینی آموزش داده می شود.

  +

  چگونه می توانم در کلاس تعمیر آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی خودروهای چینی مهارت آموزان ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این کلاس آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  کلاس تعمیر خودروهای چینی چند نفره برگزار می شود؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی ها بصورت خصوصی و گروهی برگزار می شود، آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره تعمیر خودروهای چینی شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود را در زمان های آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره آموزش تعمیر خودروهای چینی چگونه باید آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی شهریه این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزشی تعمیر خودروهای چینی

  بازار کار تعمیرات خودرو چینی چگونه است؟

  خودروهای چینی از پرطرفدارترین خودروهای بازار ایران هستند. آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی گرانی خودروهای خارجی و کیفیت نامطلوب خودروهای داخلی باعث شده تا خودروهای چینی جایگاه ویژه ای در بازار خودرو در بین مردم داشته باشد. تعمیر موتور این خودروها آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی معمولا هزینه زیادی در بر دارد است و حتما میبایست از افراد متخصص این آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی حرفه کمک گرفت. با توجه به محبوبیت خودروهای چینی و پیچیدگی های تعمیر آن ، با گذراندن دوره های آموزشی تعمیرات خودرو های چینی می توانید به راحتی وارد بازار کار پررونق این رشته شده و به درآمد زایی بپردازید. تعمیر خودروهای چینی از شغل هایی می باشد که به آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی خاطر تخصصی بودن آن بازار کار پررونقی دارد .خودروهای چینی به خاطر کارکرد قابل قبولی که آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی دارند توانسته اند جایگاه خوبی در بازار خودروهای خارجی کسب کنند. در صورت آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی خرابی موتور خودروهای چینی نیاز به تعمیرکار متخصص دارد که با مکانیزم کار و اصول موتور این خودروها آشنایی لازم را داشته باشند. افراد کمی در کشور ما توانایی تعمیر موتور این خودروها را دارند. این موضوع بیانگر بازار کار عالی تعمیر موتور این خودرو ها است که در صورت فراگیری آن می توانید به درآمد بالایی برسید.

  درآمد شغل تعمیر خودروهای چینی

  میزان درآمد مکانیک خودرو به فاکتورهای مختلفی بستگی دارند و نمی توان مبلغ معینی را برای آن تعیین کرد. مهارت و تجربه کافی در تعمیرات خودرو، کیفیت، سرعت و دقت در ارائۀ کار، ، مشتری مداری و تبلیغات منساب برخی از آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی مهم ترین عواملی تاثرگذار بر درآمد مکانیک خودرو است.

  آمار ها نشان می دهند که تعمیرکاران متخصص خودرو از درآمد بالایی برخوردار هستند و به طور آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی متوسط 15 الی 20 میلیون تومان در ماه کسب می کنند که این مبلغ بسته به میزان تجربهس و مهارت شما بیشتر خواهد شد. .

  همچنین مکانیک خودرو با توجه به نوع خودرو و مشکلی که برای آن پیش آموزش تعمیرات موتور خودرو های چینی می آید و سختی یا راحتی تعمیرات آن متغیر است اما به طور کلی می توان متوسط هزینه دستمزد 300 تا یک میلیون تومان را برای این شغل در نظر گرفت. .