آموزش ریمپ ایسیو ECU

آموزش ریمپ ECU یکی از دوره های پرطرفدار مکانیک خودرو آموزش ریمپ ایسیو آموزشگاه مهارت آموزان است. آموزش ریمپ ایسیو با توجه به کاربردهای گسترده ای که ریمپ ایسیو برای خودروها دارد، اکثر افراد مایلند تا عملیات ریمپ ایسیو را بر روی خودروی آموزش ریمپ ایسیو خود انجام دهند. ریمپ ایسیو موجب ارتقای قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت می شود. عملیات ریمپ کاری بسیار تخصصی است و آموزش ریمپ ایسیو اگر توسط فرد غیرماهر انجام شود ممکن خسارات جبران ناپذیری را درپی داشته باشد. با توجه به بازار کار پررونق و غیر اشباع این آموزش ریمپ ایسیو شغل، آموزشگاه مهارت آموزان اقدام به برگزاری این دورۀ آموزشی زیر نظرمجرب ترین اساتید و با استفاده از تجهیزات روز آموزش ریمپ ایسیو کرده است. پس از اتمام دوریه و کسب مدرک مورد تایید فنی حرفه ای، کارآموزان می توانند بلافاصله وارد بازار کار شده و به آموزش ریمپ ایسیو درآمدزایی بپردازند.

آموزش ریمپ ایسیو

هزینه دوره

2100000 تومان

مدت دوره

1 هفته

زمان دوره

۱و۱۰و۲۰ ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل ها دوره ریمپ ایسیو

  • آشنایی با نحوه حذف سنسور میل سوپاپ

  • آشنایی با نحوه حذف سنسور اکسیژن آموزش ریمپ ایسیو دوم به منظور رفع خطای کاتالیزور

  • آشنایی با مپ ایسیو

  • آشنایی با آموزش ریمپ ایسیو دستگاه دیاگ

  • آشنایی با نحوه کاهش دمای فن

  • آشنایی با نحوه آموزش ریمپ ایسیو چکسام گیری

  • آشنایی با نحوه آموزش ریمپ ایسیو بین بردن خطای کاتالیزور

  • آآشنایی با نحوه حذف کاتاف(cutoff)

هزینه دوره عادی: 3000000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 2100000 تومان
مدت دوره:1 هفته

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق خودرو درجه 1آموزش برق خودرو درجه 2آموزش تخصصی برق شبکه ای (مالتی پلکس)آموزش ریمپینگ(ریمپ ecu)آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه عملی بالایی بهره آموزش ریمپ ایسیو مند هستند. استاد این دوره یکی از آموزش ریمپ ایسیو باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن استان تهران نیستید آموزش ریمپ ایسیو خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت برخورد با چالش ها از پشتیبانی آموزش ریمپ ایسیو آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای بازار کار آموزش ریمپ ایسیو تدوین شده و طی دوره با تمرین و کار عملی آموزش ریمپ ایسیو آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و گواهینامه آموزش ریمپ ایسیو معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها را به خوبی یاد نگرفتید آموزش ریمپ ایسیو نگران نباشید، می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با ریمپ

  آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

  آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

  هزینه دوره با تخفیف : 2700000

  مدت دوره :1 ماه

  آموزش مالتی پلکس خودرو

  آموزش مالتی پلکس خودرو

  هزینه دوره با تخفیف : 2100000

  مدت دوره :1 ماه

  آموزش برق خودرو

  آموزش برق خودرو

  هزینه دوره با تخفیف : 4700000

  مدت دوره :1 ماه

  آموزش تنظیم موتور خودرو

  آموزش تنظیم موتور خودرو

  هزینه دوره با تخفیف : 2100000

  مدت دوره :2 هفته


  نظرات هنرجویان دوره ریمپ ecu

  احسان راد

  برای شرکت در این دوره آموزشی آموزشگاه های مختلفی رو آموزش ریمپ ایسیو بررسی کردم، کلاس های این آموزشگاه و آموزش ریمپ ایسیو مجهز بودن اون واقعا نظرم و جلب کرد . آموزش ها کاملا عملی بود.

  ناصر براتی

  من از تبریز توی این دوره شرکت کردم و از حضور در کلاس هایآموزش ریمپ ایسیو آموزشگاه فنی پارس کاملا راضی هستم. این آموزشگاه از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در کشور هست.

  سعید احمدی

  عملی بودن آموزش ها و تجربه و مهارت استاد دوره واقعا آموزش ریمپ ایسیو عالی بود، از شرکت در این دوره رضایت کامل دارم.

  سوالات متداول

  +

  آیا طی دوره نحوه حذف کاتاف آموزش داده آموزش ریمپ ایسیو می شود؟

  بله در این دوره نحوه حذف کاتاف آموزش داده می شود.

  +

  دوره ریمپ ایسیو پیش نیاز دارد؟

  خیر شرکت در این دوره پیش نیازی ندارد.

  +

  آیا پس از پایان این دوره می توانم انواع خودرو را ریمپ کنم؟

  بله آموزش ها در این دوره به صورتی است که آموزش ریمپ ایسیو پس از پایان آن می توانید به طور کامل با ریمپ ایسیو آشنا شوید .

  +

  شیوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

  این دوره به صورت عملی برگزار شده و طی آن صفر تا صد آموزش ریمپ ایسیو مطالب مربوط به ریمپ ایسیو آموزش داده می شود.

  +

  چگونه می توانم در کلاس ریمپ ایسیو مهارت آموزان آموزش ریمپ ایسیو ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این کلاس آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  کلاس ریمپ چند نفره برگزار می شود؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت آموزش ریمپ ایسیو خصوصی و گروهی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره آموزش ریمپ ایسیو ریمپ ایسیو شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود را در آموزش ریمپ ایسیو زمان های متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره ریمپ ecu چگونه باید پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی شهریه این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزشی ریمپ ایسیو


  بازار کار ریمپ ایسیو خودرو چگونه است؟

  محدودیت هایی که شرکت های خودرو سازی بر روی آموزش ریمپ ایسیو خودروها اعمال کرده است ،باعث نارضایتی صاحبان خودرو شده است و آن ها ترجیح می دهند تا از تمام توان خودروی خود بهره ببرند. در چنین شرایطی با ریمپینگ کردن ایسیوی خودرو می توان آموزش ریمپ ایسیو تمام محدودیت های خودرو را برطرف کرده و از تمام توان آن بهره برد. با توجه به آموزش ریمپ ایسیو این که ریمپینگ ایسیو کاملا تخصصی است و یادگیری آن به صورت تجربی مشکل است، هر کسی قادر به موفق شدن در آن نیست. .

  وظیفۀ ریمپ ایسیو کاهش مصرف سوخت و افزایش عملکرد خودرو است. با توجه به پیچیدگی های آموزش ریمپ ایسیو ریمپینگ ایسیو و همچنین نوپا بودن آن، عدۀ کمی با آن آشنایی دارند. بنابراین میتوانید با یادگیری این حرفه وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازید. .

  درآمد کار ریمپ ایسیو خودرو

  با گسترش خودروهای انژکتوری و از دور خارج شدن خودروهای کاربراتوری و آموزش ریمپ ایسیو همچنین افزایش روزافزون اهمیت ECU در خودروها، بازار کار تعمیرات ایسیو خصوصا ریمپ ایسیو بسیار پررونق شده است. خودروهای مختلف به دلیل استفاده آموزش ریمپ ایسیو در کشورها و شرایط آب و هوایی متفاوت توسط شرکت سازنده با یکسری محدودیت ها مواجه می شود که خوشایند آموزش ریمپ ایسیو برخی از صاحبان خودروها نیست. در نتیجه نیاز به ریمپ کردن ایسیو خودرو احساس می شود. به دلیل نوپا بودن ریمپ ایسیو در ایران، کمبود نیروی ماهر ریمپر ایسیو و همچنین تقاضای بالای ریمپ ای سی یو ، بازار کار ریمپ ECU بسیار پررونق شده است. .

  میزان درآمد ریمپ ایسیو میزان درآمد شما در این حرفه رابطه مستقیمی با آموزش ریمپ ایسیو میزان مهارت های فنی و نحوه شما برخورد با مشتری دارد. هزینه های ریمپ ایسیو برخی خودروهای مختلف عبارت اند از: پژو 206: 400 هزار تومان- پژو 405: 370 هزار تومان- سمند: 370 هزار تومان- سراتو: 650 هزار تومان.