آموزش برق ساختمان ساختمان درجه 1

دوره آموزش برق ساختمان درجه 1 فنی حرفه ای جزء رشته هایی میباشد که درآمد بسیار بالایی دارد و به راحتی بعد از گذراندن دوره آموزش برق ساختمان شما قادر خواهید بود وارد بازار کار شوید و به کسب درآمد بپردازید ،دوره برق ساختمان درجه 1 مجتمع مهارت آموزان سعی بر آن داشته است تا هنرجو را بصورت کاملا عملی آموزش دهد تا در حین ورود به بازار کار هیچ استرسی نداشته باشد ،دوره آموزش برق ساختمان درجه 2 نیز پیش نیاز این دوره بوده و در این آموزشگاه بصورت صفر تا صد آموزش داده میشود ،علاقمندان به آموزش برق ساختمان میتوانند بعد از گذراندن برق ساختمان درجه 2 بلافاصله برق ساختمان درجه یک را نیز بگذرانند تا در هنگام ورود به بازار کار فرصت های بیشتری برای کسب درآمد داشته باشند .

 

آموزش برق ساختمان درجه 1

هزینه دوره

3500000 تومان

مدت دوره

یک ماه

زمان دوره

۱و۱۰و۲۰ ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل های آموزش برق ساختمان

هزینه دوره عادی: 5100000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 3500000 تومان
مدت دوره:یک ماه

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش برق ساختمان درجه 2آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب درب های اتوماتیک

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه عملی بالایی بهره مند هستند. استاد این دوره یکی از باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن استان تهران نیستید خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت برخورد با چالش ها از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای بازار کار تدوین شده و طی دوره با تمرین و کار عملی آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و گواهینامه معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها را به خوبی یاد نگرفتید نگران نباشید، می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با آموزش برق ساختمان درجه 1

  آموزش برق ساختمان درجه 2

  آموزش برق ساختمان درجه 2

  هزینه دوره با تخفیف : 1500000

  مدت دوره :2 هفته

  آموزش هوشمند سازی ساختمان

  آموزش هوشمند سازی ساختمان

  هزینه دوره با تخفیف : 1900000

  مدت دوره :دو هفته

  آموزش نصب دزدگیر اماکن

  آموزش نصب دزدگیر اماکن

  هزینه دوره با تخفیف : 600000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش نصب دوربین مدار بسته

  آموزش نصب دوربین مدار بسته

  هزینه دوره با تخفیف : 1200000

  مدت دوره :یک هفته


  نظرات هنرجویان دوره آموزش برق ساختمان

  صالح حاتمی

  دوره های مهارت آموزان در یک محیط حرفه ای، به صورت عملی و تعاملی و با محتوایی متناسب با نیاز واقعی کار ارائه میشود. این دلیل اصلی شرکت من در دوره های مهارت آموزان بوده و هست.

  رضا رفیعی

  من از کوهدشت در دوره های برق ساختمان درجه یک مهارت آموزان شرکت کردم. این دوره واقعا به صورت عملی بوده و من به خوبی تونستم طی دوره با کار عملی روی نصب آیفون،دزدگیر اماکن و … …مباحث آموزش را یاد بگیرم.

  فرامرز کریمی

  برای من کارگاهی بودن و تسلط استاد به مباحث خیلی اهمیت داشت. که توی این دوره به این موضوع توجه شده بود. کارگاه تجهیزات لازم برای نصب آیفون تصویری و ساده و همچنین نصب سیستم دزدگیر اماکن و … را دارا بود و استاد به خوبی روی این لوازم به ما آموزش و فرصت تمرین و رفع اشکال می داد.

  سوالات متداول

  +

  آیا میتوانم دوره آموزش برق ساختمان را بصورت فشرده بگذرانم ؟

  بله، شما می توانید با آموزشگاه هماهنگ کنید و دوره را بصورت فشرده در کمترین زمان بگذرانید.

  +

  آیا نصب آیفون معمولی و آیفون های تصویری پیشرفته آموزش داده میشود ؟

  بله نصب آیفون از صفر تا صد بصورت کاملا عملی در کارگاه آموزش داده میشود.

  +

  آیا دوره برق ساختمان درجه 1 پیش نیاز دارد؟

  بله آموزش برق ساختمان درجه 2 پیش نیاز این دوره است.

  +

  نصب سیستم های دزدگیر اماکن در این دوره آموزش داده میشود ؟

  بله نصب سیستم دزدگیر اماکن بصورت کاملا عملی آموزش داده میشود.

  +

  چگونه می توانم در دوره آموزش برق ساختمان مهارت آموزان ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این کلاس آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  دوره آموزش برق ساختمان چند نفره برگزار میشود ؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت خصوصی و گروهی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره برق ساختمان شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود را در زمان های متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره آموزش برق ساختمان چگونه باید پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی شهریه این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزش برق ساختمان

  آینده شغلی دوره آموزش برق ساختمان

  صنعت ساخت و ساز شهرک ،ساختمان و …  در سراسر جهان در حال افزایش است و به راحتی میتوان با گذراندن دوره آموزش برق ساختمان آینده شغلی خود را تضمین کرد. هنرجویان بعد از گذراندن دوره آموزش برق ساختمان قادر خواهند بود به صورت پروژه ای برق کشی ساختمان را گرفته و درآمد بسیار خوبی را کسب کنند

  رشد بی سابقه ساختمان سازی باعث شده است بازار کار برق ساختمان به گونه ای رونق بگیرد که جزء مشاغل پردرآمد محصوب شود،در واقع امروزه کار برق ساختمان نسبت به متخصصین برق ساختمان بسیار بیشتر میباشد .

  لذا افرادی که به دنبال شغلی با بازار کار خوب هستند میتوانند در دوره آموزش برق ساختمان آموزشگاه مهارت آموزان شرکت کرده و در کمترین زمان به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوند .

  آموزش برق ساختمان در آموزشگاه مهارت آموزان به گونه ای میباشد که کلاس ها بصورت کاملا عملی از صفر تا صد برق کشی به هنرجویان آموزش داده میشود .

  میزان سرمایه برای شروع به کار برق ساختمان

  برای انجام کارهای برق ساختمان نیاز به سرمایه آنچنانی ندارید شما با یک فازمتر،پیچ گوشتی،سیم لخت کن میتوانید به راحتی وارد حرفه برق کشی ساختمان شوید و از آن کسب درآمد کنید .

  در واقع شما بیشتر احتیاج به دانش برق کشی ساختمان دارید که این دانش را میتوانید بصورت کامل از اساتید حرفه ای مهارت آموزان کسب کنید .

  بعد از آموزش نیز میتوانید در صورت هر گونه مشکل در حین ورودبه بازار کار از اساتید دوره راهنمایی گرفته و عنلکرد بهتری را ارائه دهید .