آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای یکی از دوره های پرطرفدار در آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه مهارت آموزان است که آموزش تعمیرات لوازم خانگی به آموزش عملی صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم آموزش تعمیرات لوازم خانگی خانگی می پردازد. در این دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی کلیه مباحث لازم برای تعمیر برد و مکانیکی یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، ماکروفر و غیره از مبتدی آموزش تعمیرات لوازم خانگی تا حرفه ای آموزش داده می شود. آموزش ها در آموزشگاه تعمیرات آموزش تعمیرات لوازم خانگی لوازم خانگی مهارت آموزان به صورت عملی بوده و کارآموز بر روی یخچال و دیگر لوازم خانگی کار کرده و به تمرین و رفع اشکال آموزش تعمیرات لوازم خانگی می نماید.

امکان تمدید دوره به صورت رایگان، بهره مندی از پشتیبانی نامحدود و دریافت آموزش تعمیرات لوازم خانگی مدرک معتبر فنی حرفه ای از دیگر مزایای کلاس تعمیرات لوازم خانگی مجتمع مهارت آموزان است.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

هزینه دوره

3500000 تومان

مدت دوره

یک ماه

زمان دوره

۱و۱۵ ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل های دوره تعمیرات لوازم خانگی

  • بررسی ایرادات غذاساز و آموزش نحوه عیب یابی و آموزش تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آن

  • بررسی ایرادات مخلوط کن و آموزش نحوه عیب آموزش تعمیرات لوازم خانگی یابی و تعمیر آن

  • بررسی ایرادات آبمیوه گیری و آموزش آموزش تعمیرات لوازم خانگی نحوه عیب یابی و تعمیر آن

  • بررسی ایرادات پلوپز و آموزش نحوه آموزش تعمیرات لوازم خانگی عیب یابی و تعمیر آن

  • بررسی ایرادات سرخ کن و آموزش آموزش تعمیرات لوازم خانگی نحوه عیب یابی و تعمیر آن

  • بررسی ایرادات سشوار و آموزش آموزش تعمیرات لوازم خانگی نحوه عیب یابی و تعمیر آن

  • بررسی ایرادات خرد کن و آموزش نحوه عیب یابی و آموزش تعمیرات لوازم خانگی تعمیر آن

  • بررسی ایرادات چایی ساز و آموزش نحوه عیب آموزش تعمیرات لوازم خانگی یابی و تعمیر آن

هزینه دوره عادی: 5000000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 3500000 تومان
مدت دوره:یک ماه

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگیآموزش تعمیرات یخچال ساید و فریزرآموزش تعمیرات ماشین ظرف شوییآموزش تعمیرات ماشین لباسشوییآموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه عملی بالایی آموزش تعمیرات لوازم خانگی بهره مند هستند. استاد تعمیرات لوازم آموزش تعمیرات لوازم خانگی خانگی یکی از باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن استان تهران نیستید آموزش تعمیرات لوازم خانگی خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت برخورد با چالش ها از آموزش تعمیرات لوازم خانگی پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای بازار کار آموزش تعمیرات لوازم خانگی تدوین شده و طی دوره با تمرین و کار عملی آنچه برای ورود به بازار کار تعمیر لوازم خانگی به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت آموزش تعمیرات لوازم خانگی داشته و در پایان دوره یک مدرک و گواهینامه معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها را به خوبی آموزش تعمیرات لوازم خانگی یاد نگرفتید نگران نباشید، می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره لوازم خانگی شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی

  آموزش تعمیرات یخچال

  آموزش تعمیرات یخچال

  هزینه دوره با تخفیف : 1800000

  مدت دوره :دو هفته

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

  هزینه دوره با تخفیف : 1300000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

  آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

  هزینه دوره با تخفیف : 1300000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیرات ماکروفر

  آموزش تعمیرات ماکروفر

  هزینه دوره با تخفیف : 1200000

  مدت دوره :یک هفته


  نظرات هنرجویان دوره تعمیرات لوازم خانگی

  علی محمدی

  دوره های مهارت آموزان در یک محیط حرفه ای، به صورت آموزش تعمیرات لوازم خانگی عملی و تعاملی و با محتوایی متناسب با نیاز واقعی کار ارائه میشود. این دلیل اصلی شرکت من در دوره های مهارت آموزان بوده و هست.

  سجاد سلطانی

  من از مشهد در دوره های تعمیرات لوازم خانگی مهارت آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزان شرکت کردم. این دوره واقعا به صورت عملی بوده و من به خوبی تونستم طی دوره با کار عملی روی لوازم آموزش تعمیرات لوازم خانگی خانگی مباحث آموزش را یاد بگیرم.

  بهروز مرادپور

  برای من کارگاهی بودن و تسلط استاد به مباحث خیلی اهمیت داشت. که آموزش تعمیرات لوازم خانگی توی این دوره به این موضوع توجه شده بود. کارگاه لوازم خانگی مجهز به یخچال، لباسشویی، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ظرفشویی و دیگر لوازم بود و استاد به خوبی روی این لوازم به ما آموزش و فرصت تمرین و رفع اشکال می داد.

  سوالات متداول

  +

  آیا می توان تنها در یکی از دوره های تعمیرات برد و تعمیرات آموزش تعمیرات لوازم خانگی مکانیکی لوازم خانگی ثبت نام کرد؟

  بله، شما می توانید به انتخاب خود یکی از دوره های آموزش تعمیرات برد یا تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی را انتخاب و در آن ثبت نام کنید.

  +

  در دوره تعمیرات لوازم خانگی چه برندهای آموزش داده آموزش تعمیرات لوازم خانگی می شود؟

  آموزش ها در این دوره به صورتی است که شما پس از پایان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی می توانید انواع برندهای داخلی و خارجی لوازم خانگی را عیب یابی و تعمیر نمایید.

  +

  آیا دوره تعمیرات لوازم خانگی پیش نیاز دارد؟

  خیر شرکت در این دوره نیاز به هیچ پیش نیاز یا مدرک آموزش تعمیرات لوازم خانگی تحصیلی ندارد.

  +

  در دوره تعمیرات لوازم خانگی تعمیر چه لوازم آموزش تعمیرات لوازم خانگی خانگی آموزش داده می شود؟

  در این دوره آموزش تعمیرات انواع لوازم خانگی از قبیل: آموزش تعمیرات لوازم خانگی انواع یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی، ماکروفر، آبمیوه گیری و غیره آموزش داده می شود.

  +

  چگونه می توانم در کلاس تعمیرات لوازم خانگی مهارت آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزان ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری در این کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  کلاس تعمیرات لوازم خانگی چند نفره برگزار می شود؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت خصوصی و گروهی آموزش تعمیرات لوازم خانگی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره لوازم خانگی شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی خود را در زمان های آموزش تعمیرات لوازم خانگی متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره تعمیرات لوازم خانگی چگونه باید آموزش تعمیرات لوازم خانگی پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی شهریه آموزش تعمیرات لوازم خانگی این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره تعمیرات لوازم خانگی

  بازار کار تعمیرات لوازم خانگی چگونه است؟

  این روزها لوازم خانگی تنوع بسیاری زیادی دارند و با توجه به آموزش تعمیرات لوازم خانگی تغییر در سبک زندگی جایگاه ویژه ای در زندگی داشته و انجام بسیاری از امور خانه را تسهیل می کنند. در گذشته تعداد افراد کمی از ظرفشویی، ماکروفر و غیره استفاده می کردند اما امروزه کمتر خانه ای را می توان دید که مجهز به این لوازم خانگی نباشد.

  لوازم خانگی از هر برند و کشوری که باشند جز لوازم مصرفی هستند یعنی با گذشت زمان آموزش تعمیرات لوازم خانگی قطعات آنها فرسوده شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند.چند سالی است که شاهد افزایش قیمت آموزش تعمیرات لوازم خانگی دلار و بالا رفتن قیمت لوازم خانگی هستیم. در سالهای گذشته به دنبال خرابی لوازم خانگی بسیاری از افراد آموزش تعمیرات لوازم خانگی ترجیح می دادند لوازم خانگی را به جای تعمیر تعویض کنند و از مدل های جدیدتر استفاده کنند. اما بالا رفتن قیمت لوازم خانگی، هزینه تعویض را در مقایسه با تعمیر بسیار بالاتر برده است بنابراین در چنین شرایطی تعمیر در مقایسه با تعویض بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

  با توجه به موارد فوق می توان گفت هر چه به سمت آموزش تعمیرات لوازم خانگی آینده پیش می رویم، تقاضا برای تعمیرات لوازم خانگی افزایش خواهد یافت. بنابراین بازار کار این رشته از آینده شغلی بسیار عالی برخوردار بوده و می توان روند صعودی آموزش تعمیرات لوازم خانگی را برای آن انتظار داشت.

  ضمن اینکه این رشته جز آن دسته از رشته های فنی است که در تمامی آموزش تعمیرات لوازم خانگی کشورها متقاضیان بالایی داشته و می توانید روی آن برای مهاجرت کاری به خارج از ایران با مدرک فنی حرفه ای حساب ویژه ای باز کنید.

  فرصت های شغلی تعمیرکار لوازم خانگی

  اگر شما به مهارت های لازم برای تعمیرات لوازم خانگی تسلط داشته باشید، آموزش تعمیرات لوازم خانگی می توانید برای نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی مثلا نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی، بوش، دوو، اسنوا، ایکس ویژن و غیره رزومه ارسال کنید و برای آنها کار کنید.
  در حال حاضر وب سایت های بسیاری هستند که به صورت تخصصی آموزش تعمیرات لوازم خانگی خدمات تعمیرات لوازم خانگی را ارائه می دهند و هر چه به سمت جلوتر می رویم تعداد آنها بیشتر می شود، آموزش تعمیرات لوازم خانگی می توانید با این سایت ها همکاری داشته باشید و به صورت تعمیرکار سیار با این سایت ها همکاری داشته باشید.

  می توانید در سایت هایی مانند دیوار و شیپور آگهی ثبت کنید و از این طریق مشتری برای خود جذب کنید.

  اگر سرمایه لازم برای راه اندازی مغازه را دارید می توانید به صورت شخصی یکی آموزش تعمیرات لوازم خانگی مغازه تعمیرات لوازم خانگی راه اندازی کنید و از این طریق مشتریان خود را جذب کنید.

  راه اندازی وب سایت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی از دیگر فرصت های شغلی آموزش تعمیرات لوازم خانگی پیش روی شماست. البته این فرصت به سرمایه و تلاش بسیاری نیاز دارد چرا که امروزه با توجه به بازار کار عالی این آموزش تعمیرات لوازم خانگی شغل کسب و کارهای بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند.

  درآمد تعمیرات لوازم خانگی

  به طور کلی نمی توان گفت که اگر تعمیرکار لوازم خانگی شوید به آموزش تعمیرات لوازم خانگی طور دقیق در ماه درآمدی برابر با این مبلغ به دست می آورید. درآمد تعمیرات لوازم خانگی مانند بسیاری از دیگر مشاغل فنی کاملا آموزش تعمیرات لوازم خانگی به میزان تخصص، مهارت و تجربه شما وابسته است. به طور مثال اگر شما تنها تسلط در تعمیر یخچال آموزش تعمیرات لوازم خانگی را داشته باشید بدون شک درآمد شما از فردی که علاوه بر یخچال تسلط کامل بر تعمیر دیگر لوازم خانگی از قبیل: لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و غیره را دارد کمتر خواهد بود. یا اگر شما علاوه بر تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی بتوانید برد این لوازم را نیز تعمیر کنید بدون شک درآمد بیشتری خواهید داشت.

  در واقع در این شغل هر چه بیشتر تلاش کنید، تجربه آموزش تعمیرات لوازم خانگی بیشتری کسب کنید و تخصص خود را بیشتر کنید درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

  علاوه بر این نوع و شیوه کار شما هم بر میزان درآمد این رشته تاثیر گذار است به آموزش تعمیرات لوازم خانگی طور مثال اگر شما در یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی استخدام شوید بدون شک میزان درآمد شما ثابت بوده و به صورت توافقی خواهد بود. اما اگر به صورت شخصی به فعالیت در این شغل بپردازید بدون شک میزان درآمد شما با توجه به تلاش، مهارت، تبلیغات، مشتری مداری و غیره متغیر خواهد بود.
  در حال حاضر شاهد این هستیم که بسیاری از افراد متخصص و آموزش تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای این شغل درآمدی برابر با 20 تا 35 ، 40 میلیون تومان از این شغل به دست می آورند.

  آخرین مقالات سایت