آموزش تعمیرات جارو برقی

آموزش تعمیرات جارو برقی یکی از دیگر دوره های زیر آموزش تعمیرات جارو برقی مجموعه تعمیرات لوازم خانگی است که با شرکت در آن می توانید در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد تعمیرات انواع مدل های جدید و قدیمی جارو برقی را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید. این دوره در آموزش تعمیرات جارو برقی آموزشگاه مهارت آموزان به صورت عملی برگزار می شود. در این دوره ابتدا با مکانیزم کار و کلیه قطعات جارو برقی آموزش تعمیرات جارو برقی آشنا می شوید، بعد از آشنایی با جارو برقی و نحوه کار، طریقه عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات گوناگون جارو برقی از قبیل: موتور، سیم جمع کن، دیمر، میکروسوئیچ، اورلود، فیلتر، سیستم مکش، اجزای الکتریکی و مکانیکی آموزش داده می شود. آموزش ها در این دوره به صورت آموزش تعمیرات جارو برقی عملی است یعنی پس از پایان یافتن هر مبحث فرصت تمرین و کار عملی برای شما فراهم شده و آموزش تعمیرات جارو برقی می توانید مباحث را تمرین و تکرار کنید. پس از پایان یافتن دوره تعمیر جارو برقی یک مدرک معتبر آموزش تعمیرات جارو برقی فنی حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد.

آموزش تعمیرات جاروبرقی

هزینه دوره

900000 تومان

مدت دوره

یک هفته

زمان دوره

1و15 ساعت

پیشنیاز

ندارد

سرفصل ها دوره آموزشی تعمیرات جارو برقی

  • آشنایی با مکانیزم کار آموزش تعمیرات جارو برقی جارو برقی

  • معرفی کامل انواع قطعات و آموزش تعمیرات جارو برقی اجزا جارو برقی و طرز کار آنها

  • معرفی ابزار و تجهیزات لازم آموزش تعمیرات جارو برقی برای تعمیر جارو برقی و طرز کار با آنها

  • بررسی ساختمان و نقشه آموزش تعمیرات جارو برقی های انفجاری جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات جارو برقی تعمیر و تعویض میکروسوئیچ جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات جارو برقی تعمیر و تعویض اورلود جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، تعمیر و تعویض دیمر آموزش تعمیرات جارو برقی جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، تعمیر دور آموزش تعمیرات جارو برقی موتور جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، تعمیر و آموزش تعمیرات جارو برقی تعویض اجزای مکانیکی جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات جارو برقی تعمیر و تعویض سیم جمع کن جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات جارو برقی تعمیر و تعویض فیلتر جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، آموزش تعمیرات جارو برقی تعمیر و تعویض انواع موتورهای جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، تعمیر و تعویض سیستم آموزش تعمیرات جارو برقی مکش انواع جارو برقی

  • آموزش عیب یابی، تعمیر و آموزش تعمیرات جارو برقی تعویض اجزای الکتریکی جارو برقی

هزینه دوره عادی: 1300000 تومان
هزینه دوره با تخفیف: 900000 تومان
مدت دوره:یک هفته

ثبت نام


  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش تعمیرات ماکروفرآموزش تعمیرات لباسشوییآموزش تعمیرات جارو برقیآموزش تعمیرات برد لوازم خانگیآموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی

  مزایای دوره

  اساتید با تجربه

  کلیه اساتید در این آموزشگاه از تخصص و تجربه آموزش تعمیرات جارو برقی عملی بالایی بهره مند هستند. استاد این دوره یکی از باتجربه ترین اساتید بوده و بیش از 10 سال سابقه در این زمینه دارد.

  اقامت در خوابگاه

  مهارت آموزان برای رفاه شما کارآموزان عزیز که ساکن استان آموزش تعمیرات جارو برقی تهران نیستید خوابگاه هایی را تدارک دیده است.

  پشتیبانی و ارتباط با استاد

  شما می توانید پس از پایان دوره در صورت آموزش تعمیرات جارو برقی برخورد با چالش ها از پشتیبانی آموزشگاه بهره مند شده و سوالات خود را از استاد دوره بپرسید.

  محتوای جامع و عملی

  تمامی سرفصل ها در این دوره با توجه به نیازهای آموزش تعمیرات جارو برقی بازار کار تدوین شده و طی دوره با تمرین و کار عملی آنچه برای ورود به بازار کار این رشته به آن نیاز است را یاد می گیرید.

  ارائه مدرک زیر نظر فنی حرفه ای

  مهارت آموزان زیر نظر سازمان فنی آموزش تعمیرات جارو برقی حرفه ای فعالیت داشته و در پایان دوره یک مدرک و آموزش تعمیرات جارو برقی گواهینامه معتبر دو زبانه که از اعتبار خوبی در کشور برخوردار است در اختیار شما قرار می دهد.

  تجدید دوره رایگان

  در صورتی که طی دوره برخی از سرفصل ها را به خوبی یاد نگرفتید نگران نباشید، آموزش تعمیرات جارو برقی می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره شرکت کنید.


  دوره های آموزشی مرتبط با کلاس تعمیرات جارو برقی

  آموزش تعمیرات ماکروفر

  آموزش تعمیرات ماکروفر

  هزینه دوره با تخفیف : 1200000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیرات یخچال

  آموزش تعمیرات یخچال

  هزینه دوره با تخفیف : 1800000

  مدت دوره :دو هفته

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  هزینه دوره با تخفیف : 3500000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  هزینه دوره با تخفیف : 3500000

  مدت دوره :یک ماه


  نظرات هنرجویان کلاس آموزش تعمیرات جارو برقی

  سعید ایوبی

  استاد حتی بیشتر از سرفصلها درس دادن و مباحث خیلی کاملو جامع بود، آموزش تعمیرات جارو برقی هزینه ی دوره کاملا مناسب بود و حتی بیشتر از هزینه ای که کردیم تدریس شد

  دانیال رحیمی

  من از قم اومدم تهران و چندبرابر کسایی که تهران بودن برای خوابگاه و… هزینه کردیم اما خیلی راضیم آموزش تعمیرات جارو برقی که تو این دوره شرکت کردم

  مجتبی کریمی

  استاد معلوماتشون خیلی بالا بود و با توجه به نیاز بازار آموزش تعمیرات جارو برقی بهمون آموزش میداد. انتقال مطلبشون فوق العاده بود

  سوالات متداول

  +

  در این دوره تعمیرات چه برندهای جارو برقی آموزش آموزش تعمیرات جارو برقی داده می شود؟

  آموزش ها در این دوره به گونه ای است آموزش تعمیرات جارو برقی که تعمیر انواع برندهای ایرانی و خارجی جارو برقی را یاد می گیرید.

  +

  آیا کلاس تعمیرات جارو برقی پیش آموزش تعمیرات جارو برقی نیاز دارد؟

  خیر شرکت در این دوره هیچ پیش نیازی ندارد.

  +

  آیا در این دوره تعمیر موتور جارو برقی هم آموزش آموزش تعمیرات جارو برقی داده می شود؟

  بله، این دوره به صورت کاملا عملی تعمیر انواع موتورهای جارو برقی آموزش داده می شود.

  +

  شیوه برگزاری دوره تعمیرات جارو برقی آموزش تعمیرات جارو برقی چگونه است؟

  این دوره به صورت عملی بوده و کارآموزان فرصت کافی برای تمرین و رفع اشکال دارند.
  +

  چگونه می توانم در کلاس تعمیرات جارو برقی آموزش تعمیرات جارو برقی مهارت آموزان ثبت نام کنم؟

  شما می توانید به صورت تلفنی یا آموزش تعمیرات جارو برقی حضوری در این کلاس آموزشی ثبت نام نمایید.

  +

  دوره تعمیر جارو برقی چند نفره برگزار می شود؟

  در آموزشگاه مهارت آموزان کلاس ها بصورت آموزش تعمیرات جارو برقی خصوصی و گروهی برگزار می شود، کلاس های خصوصی یک نفره و کلاس گروهی بین 4 تا 6 نفر برگزار می شود.

  +

  من ساکن تهران نیستم، می تونم در دوره آموزش تعمیرات جارو برقی آموزش تعمیرات جارو برقی فنی حرفه ای شرکت کنم؟

  بله. مهارت آموزان دوره های آموزشی آموزش تعمیرات جارو برقی خود را در زمان های متفاوت برگزار می کند و همچنین در صورت نیاز می توانید از خوابگاه استفاده کنند.

  +

  شهریه دوره آموزش تخصصی تعمیرات جارو برقی آموزش تعمیرات جارو برقی چگونه باید پرداخت شود؟

  شما میتوانند به صورت نقدی و اقساطی شهریه آموزش تعمیرات جارو برقی این دوره آموزشی را پرداخت کنید.

  تصاویر دوره آموزشی تعمیرات جارو برقی

  بازار کار و آینده شغلی تعمیرات جارو برقی چگونه است؟

  جارو برقی یکی از لوازم خانگی کاربردی است که آموزش تعمیرات جارو برقی در ساختمان های گوناگونی از جمله منازل، خوابگاه ها، مساجد، هتل ها، مسافرخانه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. جارو برقی مانند دیگر لوازم خانگی یک وسیله مصرفی است که با گذشت زمان یا در اثر استفاده نادرست قطعات آن خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند. آموزش تعمیرات جارو برقی سوختن موتور، خراب شدن سیم جمع کن، کم شدن مکش، خراب شدن فیلتر، خراب شدن دیمر برخی از رایج ترین مشکلاتی است که در این وسیله به وجود می آید.

  از آنجایی که جارو برقی نقش مهمی آموزش تعمیرات جارو برقی در ساختمان ها دارد بنابراین می توان گفت بازارکار این رشته همیشگی است. یعنی اگر با نحوه عیب یابی و تعمیر آموزش تعمیرات جارو برقی جارو برقی آشنا باشید در تمام دوران از بازار کار خوبی برخوردار هستید چرا که جارو برقی وسیله ای است که همواره مورد استفاده قرار می گیرد.

  با یاد گرفتن مهارت های تعمیرات جار وبرقی آموزش تعمیرات جارو برقی می توانید در نمایندگی ها و مراکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی مشغول کار شوید، یا به صورت شخصی در زمینه تعمیرات این وسیله مشغول فعالیت شوید.

  البته اگر می خواهید در این رشته درآمد آموزش تعمیرات جارو برقی بیشتری کسب کنید توصیه می کنیم علاوه بر تعمیر جارو برقی مهارت های خود را در زمینه تعمیرات دیگر لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی، یخچال، ظرفشویی و . . . نیز به دست آورید.

  جارو برقی از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

  یک جارو برقی از قطعات گوناگونی تشکیل شده است. موتور، فیلتر، سیم جمع کن، زغال، برد، سیم، کیسه، برس، لوله، شلنگ، دسته، کلکتور برخی از این قطعات هستند. که در ادامه با برخی از این قطعات آشنا خواهیم شد.

  موتور

  موتور قلب هر جارو برقی است. موتور از آموزش تعمیرات جارو برقی طریق اتصال به فن هوا را از طریق خروجی اگزوز عبور می دهد. قدرت و عملکرد مکنده جارو برقی وابسته به قدرت موتور است. با خراب شدن موتور جارو برقی می توان گفت جارو برقی به طور کامل از کار می افتد و بنابراین بایستی هر چه سریعتر نسبت به تعمیر آن اقدام کرد.

  انتشار بوی سوختگی، گرم بون بیش از اندازه موتور، مکش آموزش تعمیرات جارو برقی نداشتن جارو برقی، سر و صدای زیاد موتور، از کار افتادن جارو برقی برخی از رایج ترین نشانه های سوختن موتور جارو برقی است.

  سیم

  سیم یکی از دیگر اجزا جارو برقی است، هدایت برق به آموزش تعمیرات جارو برقی واحد مکش از طریق سیم صورت می گیرد. در حالی که برخی از جارو برقی ها قابلیت جمع شدن خودکار سیم ها را دارند ، برخی دیگر نیاز دارند که سیم های برق آنها بعد از استفاده به صورت دستی در دستگاه پیچیده شوند.

  فیلتر

  جارو برقی ها معمولاً مجهز به دو آموزش تعمیرات جارو برقی فیلتر هستند. یکی فیلتر که در پشت کیسه جارو برقی قرار گرفته و از ورود ذرات به داخل موتور جلوگیری می کند و فیلتر دوم در بیرون جارو برقی بوده و از ورود ذرات ریز و حساسیت زا به فضای خانه هنگام جارو کشیدن خودداری می کند.